Ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną st. Podstawowego i Licealnego w Bielsku-Białej w klasie wiolonczeli mgr Heleny Firlej. Naukę kontynuowała na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w klasie wiolonczeli prof. Pawła Głombika oraz w klasie kameralistyki prof. Marii Szwajger- Kułakowskiej, pod której kierunkiem zdobyła wyróżnienie na XI Międzyuczelnianym Konkursie Muzyki Kameralnej w Łodzi w 1992 roku.

Swoje umiejętności doskonaliła na kursach i warsztatach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych pedagogów, m.in. Tsuyoshi Tsutsumi.

Po ukończeniu Akademii Muzycznej rozpoczęła pracę w Śląskiej Orkiestrze Kameralnej.

Współpracowała z wieloma orkiestrami m.in. Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Capellą Cracoviensis, Cameratą Impuls,  z chórem Camerata Silesia oraz  z licznymi zespołami kameralnymi, z którymi koncertowała po całej Europie. Od 2001 roku stale współpracuje z kwartetem LIBERATE ME.

W  1996 roku na zaproszenie Śląskiego Teatru Tańca uczestniczyła w spektaklach organizowanych w  Polsce, Czechach i na Węgrzech.

W 2003 roku nawiązała współpracę z Ewą Urygą, co zaowocowało wydaną rok później płytą, nagraną wraz z kwartetem smyczkowym Da Camera.

Artystka gra na włoskim instrumencie z XIX wieku.